Ankara Muhasebeci ile şirket kurmak çok kolay.

Ücretsiz bilgi için bize ulaşın.

Kosgeb Destekleri

Mevcut işletmesi bulunan KOBİ ve yeni iş kurmak isteyen girişimciler, KOSGEB desteklerinden faydalanarak, kredi ve hibe alabilirler. KOSGEB küçük ve orta ölçekli işletmelere devlet desteklerini aktararak işlerini geliştirme, büyütme, yürütme ve yurt dışına açılma gibi birçok alanda destek olmak için kurulmuş bir devlet kurumudur.
Geleneksel girişimci, düşük, orta veya yüksek olarak ayrılan hiçbir teknoloji seviyesinde üretim yapmayarak diğer alanlarda faaliyet göstererek iş yapan gerçek kişi ya da sermaye şirketidir. Açıklanan program kapsamında bu sınıfta hizmet veren firmalar kuruluş desteği ve performans desteği alabileceklerdir.
İleri girişimcilik ise, girişimcilerin Türkiye’nin stratejik önceliklerine uygun olarak belirlenmiş iş/hizmet sektörlerde kurdukları işletmelerin faaliyetlerini sürdürebilme, büyüme ve gelişme oranlarını arttırmak için çeşitli destek imkanları sunmaktadır.

Peki, size nasıl yardımcı olalım?

Tek çatı altında tüm işlemlerinizi kolayca yapabilecek Ankara’nın en büyük muhasebe firmasından ücretsiz bilgi almak için hemen tıklayın.

bize sorun!

Türkiye’nin her yerinden…